přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva pro české exportéry k účasti na novozélandském veletrhu Fieldays 2018 (13. – 16. června 2018)

13.3.2018

Generální konzulát ČR v Sydney ve spolupráci se zahraniční kanceláří CzechTrade v Sydney a Ministerstvem zemědělství ČR nabízí českým firmám ze zemědělského sektoru možnost prezentovat se na stánku České republiky na veletrhu Fieldays na Novém Zélandu ve dnech 13. – 16. června 2018.

Veletrh New Zealand National Fieldays 2018 je každoročně pořádaný veletrh s padesátiletou tradicí. Současně je největší zemědělskou událostí na Novém Zélandu a řadí se mezi největší agrární veletrhy na světě s přehlídkou zemědělských produktů a technologií. Pro mnoho společností představuje vhodnou příležitost k oslovení potenciálních obchodních partnerů. V roce 2017 navštívilo veletrh 133 000 návštěvníků (70 % jsou farmáři) ze 40 zemí světa a zúčastnilo se ho cca 1000 vystavovatelů (výrobci zemědělských technologií, distributoři, importéři či největší farmáři, ale též výrobci potravin) včetně zástupců všech hlavních bank. Hlavním mottem ročníku 2018 bude „Future of Farming“.

Generální konzulát ČR v Sydney v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR spolu se zahraniční kanceláří agentury CzechTrade v Sydney a Ministerstvem zemědělství ČR připravují prezentaci prostřednictvím stánku o celkové rozloze 442 m2 za účelem nalezení nových odbytových možností pro české firmy (při účasti na veletrhu firmy spolufinancují služby, které jim poskytne CzechTrade).

Veletrh se koná ve dnech 13. – 16. 6. 2018 v městě Hamilton, Nový Zéland. Více informací o veletrhu lze nalézt na http://www.fieldays.co.nz/.

Další informace českým firmám poskytne JUDr. Tomáš Kára na sydney_commerce@mzvcz, Ing. Vojtěch Helikar na vojtechhelikar@czechtradecz nebo Mgr. Radek Stránský na radekstransky@mzecz, které je možné kontaktovat nejpozději do 30. května 2018.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem