přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva k účasti na veletrhu Seoul International Wines & Spirits Expo 2017

30.1.2017

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Soulu prezentaci českých výrobců vín a dalších alkoholických nápojů na mezinárodním veletrhu Seoul International Wines & Spirits Expo 2017, který proběhne v Soulu ve dnech 27.–29. dubna 2017.

Veletrh Wines & Spirits v Soulu patří mezi nejvýznamnější veletržní akce svého druhu v Korejské republice i v celém regionu. V letošním roce se na prestižním výstavišti COEX na ploše 10 350 m2 představí více jak 300 firem z 30 zemí. Každoročně navštíví tuto veletržní akci cca 30 000 návštěvníků, z toho téměř 8 000 odborníků, nákupčích apod.

Na společném stánku Velvyslanectví ČR/MZV ČR a MZe ČR bude probíhat nejen přímá propagace českých výrobců alkoholických nápojů (odborné představení vín, ochutnávky apod.), ale též katalogová výstava.

České potravinářské firmy se zaměřením na alkoholické nápoje, které mají zájem se veletrhu zúčastnit, se mohou obrátit na commerce_seoul@mzvcz nebo na irenaleopoldova@mzecz. Firmy také mohou využít této významné veletržní akce ke katalogové prezentaci na stánku České republiky. Do zahájení veletrhu mohou zaslat svoje katalogy a další propagační materiály na adresu Velvyslanectví České republiky v Soulu:

Embassy of the Czech Republic
Commercial Section
17 Gyeonghuigung 1-gil
Jongno-gu
Seoul 110-062

Více o veletrhu zde: http://siwse.com/fairDash.do?hl=ENG

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem