přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva k účasti na veletrhu Seoul Food & Hotel 2018 (1. - 4. května 2018)

12.2.2018

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Soulu prezentaci českých potravinářských firem na v pořadí již 35. mezinárodním veletrhu Seoul International Food & Hotel 2018, který proběhne v Soulu ve dnech 1. - 4. května 2018.

Veletrh Seoul International Food & Hotel patří mezi nejvýznamnější veletržní akce svého druhu v Korejské republice i v celém regionu. Předpokládá se, že v letošním roce se na prestižním výstavišti KINTEX na ploše 61 tis. m2 představí více jak 650 firem. Každoročně navštíví tuto veletržní akci cca 53 tis. návštěvníků.

Na společném stánku Velvyslanectví ČR/MZV ČR a MZe ČR bude probíhat nejen přímá propagace českých výrobců alkoholických nápojů (odborné představení vín, ochutnávky apod.), ale též katalogová výstava.

České potravinářské firmy, které mají zájem se veletrhu zúčastnit, se mohou obrátit na commerce_seoul@mzvcz nebo na irenaleopoldova@mzecz. Firmy také mohou využít této významné veletržní akce ke katalogové prezentaci na stánku České republiky.

Do zahájení veletrhu mohou zaslat svoje katalogy a další propagační materiály na adresu Velvyslanectví České republiky v Soulu:

Embassy of the Czech Republic
Commercial Section
7th Floor, K Twin Towers

B dong, 50 Jongno 1-gil
Jongno-gu
Seoul, 03142

Republic of Korea

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem