přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva k účasti na veletrhu Seoul Food 2019

22.1.2019

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Soulu prezentaci českých výrobců potravin a nápojů na mezinárodním veletrhu Seoul Food 2019, který proběhne v Soulu ve dnech 21. - 24. května 2019.

Ve dnech 21.- 24. května t.r. se bude konat v Soulu nejvýznamnější korejský mezinárodní potravinářský veletrh Seoul Food 2019. Na této akci se budou prezentovat české potravinářské firmy v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

Na společném stánku Velvyslanectví ČR/MZV ČR a MZe ČR o velikosti 18 m2 bude probíhat nejen přímá propagace českých potravin (odborné představení produktů, ochutnávky apod.), ale též katalogová výstava.

Akce, na které se představí téměř 1.500 firem z celého světa, se bude konat na prestižním výstavišti KINTEX na ploše 76 tis. m2. Předpokládá se, že veletrh shlédne více jak 50 tis. návštěvníků. Veletrh je zaměřen nejen na potravinářskou produkci včetně alkoholických a nealkoholických nápojů, ale též na stroje na výrobu potravin, výrobní potravinářské linky, vybavení kuchyní, pekáren a dalších potravinářských provozů, zařízení na uskladňování potravin apod. Naše firmy se mohou představit v rámci české expozice přímo, nebo prostřednictvím katalogové výstavy na českém stánku.

Zájemci o účast na se mohou registrovat do 10. února t.r. na e-mailu commerce_seoul@mzvcz a irenaleopoldova@mzecz. České potravinářské firmy, které mají zájem zúčastnit se katalogové prezentace, mohou do zahájení veletrhu zaslat svoje prospekty a katalogy na níže uvedenou adresu:

Embassy of the Czech Republic
Commercial Section
7th Floor, K Twin Towers
B dong, 50 Jongno 1-gil
Jongno-gu
Seoul, 03142
Republic of Korea

Podrobná informace o veletrhu je k dispozici zde.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem