přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva k účasti na incomingové misi z Kazachstánu do ČR v oblasti živočišné výroby

24.7.2019

Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se ZÚ Nur-Sultan připravují v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) incomingovou misi z Kazachstánu do ČR, a to v termínu od 19. – 23. srpna 2019.

Cílem této incomingové mise je propojit zástupce českých a kazašských firem v oblasti krmiv, technologií pro chov zvířat, veterinárních preparátů a exportu skotu. Tato mise navazuje na úspěšnou misi z r. 2018 zaměřenou na export skotu z ČR do Kazachstánu.

V současné době se připravuje program incomingové mise. Plánují se nejen jednotlivá jednání s českými firmami a návštěvy jejich podniků, ale i návštěva mezinárodního agrosalónu Země Živitelka vč. organizace česko-kazašského podnikatelského semináře.

V případě zájmu o účast na výše uvedené misi kontaktujte expertku pro Kazachstán, Mgr. Ani Hakobjan, tel. 221 812 620, e-mail: anihakobjan@mzecz.

Termín pro zaslání přihlášky k účasti na incomingové misi je do 2. srpna 2019.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem