přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Vyrazte s námi vystavovat na Balkán! Zveme Vás na International Agricultural Fair Novi Sad 2020 do Srbska

8.11.2019

Ministr zemědělství Miroslav Toman zve naše firmy k účasti na prestižní mezinárodní veletrh IAF Novi Sad 2020!

Prestižní mezinárodní zemědělský veletrh IAF Novi Sad 2020, se uskuteční ve dnech 16. – 22. května 2020 v Novém Sadu, městě na Dunaji v Srbské republice.

S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující s českými zemědělskými výrobky, potravinami a technologiemi pro zemědělství a potravinářství v pronikání na zahraniční trhy připravuje Ministerstvo zemědělství na tomto veletrhu národní expozici o velikosti cca 400 m2.

V příštím roce bude Česká republika zemí partner na tomto veletrhu.

Máte tak možnost mít v této expozici zajištěny zvýhodněné podmínky účasti! Vaše účast na veletrhu bude zahrnuta také v tištěném propagačním katalogu – Průvodce expozicí.

Přihlášku k účasti na stánek Ministerstva zemědělství na veletrhu IAF Novi Sad 2020 je nutno zaslat nejpozději do 30. listopadu 2019 (viz dále v dokumentu který je přílohou).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem