přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Velvyslanectví České republiky na Ukrajině (ZÚ Kyjev) a Ministerstvo zemědělství ČR Vás srdečně zve k účasti na projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) s názvem Prezentace českých technologií pro mlékárenský průmysl na Ukrajině

19.4.2016

Cílem projektu je vytvořit prostor pro prezentaci českých technologií pro mlékárenský průmysl v rámci XXVIII. mezinárodní zemědělsko-průmyslové výstavy AGRO 2016.

Budou osloveni a pozváni nejvýznamnější zpracovatelé mléka na Ukrajině a potenciální partneři identifikovaní ZÚ Kyjev, MZe a českými firmami. Seminář složený z prezentací jednotlivých firem bude realizován v termínu 8. – 10. června 2016 v rámci výstavy Agro 2016 a je určen pro české společnosti z oblasti technologií pro mlékárenský průmysl. Součástí semináře bude prostor pro B2B jednání mezi českými a ukrajinskými firmami.

Termín pro přihlášení je 27. duben 2016 a kontaktní osobou je vedoucí obchodně-ekonomického úseku zastupitelského úřadu v Kyjevě pan Dmitrij Černikov (email: commerce_kiev@mzvcz, tel.:+380 44 272 68 00).

Pro více informací lze kontaktovat i pracovnici odboru zahraničně obchodní spolupráce P. Mojžíšovou (email: petramojzisova@mzecz, {petramojzisova@mzecz} tel.: 221 812 392).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem