přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Veletrh China International Import Expo 2018, Šanghaj, Čína (5. – 10. listopadu 2018)

4.5.2018

Ministerstvo zemědělství informuje firmy o možnosti účasti na veletrhu China International Import Expo 2018 konaném 5. – 10. listopadu 2018 v Šanghaji.

Veletrh představuje jednu z nejvýznamnější událostí konaných tento rok v Čínské lidové republice podpořenou přímo prezidentem ČLR. Akce nabízí příležitost zahraničním společnostem prezentovat své produkty v řadě oblastí včetně sektoru zemědělství a potravinářství.

Společná expozice českých firem bude podpořena i oficiální účastí zástupců zainteresovaných resortů, mezi nimi i Ministerstva zemědělství.

Zájemci o účast na veletrhu se mohou obrátit na agenturu CzechTrade (e-mail: martinsmejc@czechtradecz), která nabízí zajištění výstavní plochy, realizaci stánku a asistenci s vyřízením administrativních náležitostí.

Bližší informace a podmínky účasti naleznete v příloze či na portálu CzechTrade.

Přihlášky je nutné zaslat poštou nejpozději do 31. května 2018.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem