přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

UKRAJINA - Veletrh AGRO ANIMAL SHOW, Grain Expo, Fresh Expo (Kyjev, 21. – 23. 02. 2018)

10.1.2018

Mezinárodní veletrh AgroAnimalShow / GrainExpo / FreshExpo je zaměřen na technologie chovu a krmení zemědělských zvířat, zařízení a technologie pro rostlinnou výrobu, zahrádkářství, logistiku a skladování zemědělských plodin a obilí.

Agentura CzechTrade pořádá společnou expozici, která umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Kyjevě navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Podrobné informace o podmínkách účasti najdete na stránkách Businessinfo na adrese: http://www.businessinfo.cz/cs/online-nastroje/kalendar-akci/agro-animal-show-grain-expo-fresh-expo-2018-274244.html.

Rovněž tak lze napřímo kontaktovat zahraniční kancelář CzechTrade v Kyjevě: kontaktní osoba Oksana Antonenko, e-mail: Oksanaantonenko@czechtradecz, mobilní telefon: +380677051964.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem