přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výzva českým firmám k účasti na semináři o obchodních a investičních příležitostech v SAE a novinkách v obchodní a investiční legislativě konaném dne 24.4. 2016

2.3.2016

Zastupitelský úřad České republiky v Abu Dhabi nabízí českým firmám možnost bezplatné účasti na semináři o obchodních a investičních příležitostech v SAE (Spojené Arabské Emiráty) a novinkách v obchodní a investiční legislativě.

Na semináři vystoupí investiční a makroekonomičtí specialisté z místních bank, agentur na podporu investic a právníci specializovaní na obchodní právo. Účast na semináři je zdarma, cestovné ani ubytování hrazeno není. Projekt je realizován díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci programů na podporu ekonomické diplomacie a organizačně zajištěn ve spolupráci s Czech Business Council Dubai (http://www.cbcdubai.cz/). Součástí akce bude proto i 11. výroční zasedání tohoto sdružení cca 100 českých firem a profesionálů dlouhodobě působících v SAE.

Akce se koná dne 24.4.2016 od 19.00 v prostorách Emirates Golf Club(http://www.dubaigolf.com/emirates-golf-club.aspx), adresa: Emirates Golf Club, Emirates Hills 2, Dubai. Doprava: taxi nebo metro (naproti vchodu do klubu je Nakheel Metro Station, red line).

Zájemci nechť potvrdí svoji účast emailem na adresu petr_vlk@mzvcz a info@cbcdubaicz, nejpozději do 17.4.2016, a to vzhledem k tomu, že je účast na semináři omezena. Případné dotazy zodpoví ekonomický a obchodní rada ing. Petr Vlk, tel: +971 2 6782 800.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem