přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Privatizace státních podniků na Ukrajině v roce 2017

2.6.2017

Státní fond nemovitostí Ukrajiny poskytl Ministerstvu zemědělství ČR přehled privatizačních projektů, které byly schváleny pro privatizaci v roce 2017.

Jedná se celkem o téměř 300 státních podniků, přičemž cca 70 z nich je ze zemědělského a rybářského sektoru. Další jsou pak z oblasti strojírenství a inženýrství, z oblasti vědy a výzkumu, z těžebního průmyslu a dopravy ad.

Privatizace na Ukrajině představuje zajímavou investiční příležitost pro české investory, a to v návaznosti na postupné zlepšování makroekonomické situace a rovněž investičního prostředí na Ukrajině. Detailnější informace k jednotlivým projektům a sektorům lze získat prostřednictvím velvyslanectví ČR v Kyjevě (http://www.mzv.cz/kyiv) či přímo na Fondu státního majetku Ukrajiny (tel.: +380 800 50 56 46, e-mail: privatization@spfugovua).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem