přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Příležitost pro české potravinářské firmy se prezentovat v Turecku (Samsun, listopad 2018)

18.10.2018

Obchodní a průmyslová komora v Samsunu pořádá dne 23. listopadu 2018 business fórum při příležitosti konání 3. ročníku potravinářského veletrhu (Samsun, 22. – 25. listopadu 2018). Veletrh je organizován konferenčním a kongresovým centrem TÜYAP a je zaměřen na potraviny, nápoje, zpracovatelské technologie, balení a logistiku.

Samotná akce je pořádána v rámci Enterprise Europe Network, jehož služby jsou financovány Evropskou unií z programu COSME. Národním koordinátorem je KOSGEB. Program akce naleznete v příloze. Účast na tomto fóru je bezplatná – účastníkům bude hrazeno dvoudenní ubytování, místní doprava (letiště, hotel, veletrh, atp.), večeře, překladatelské služby. Letenky jsou na vlastní náklady.

V případě zájmu o účast je třeba vyplnit formulář a registrovat se na http://www.samsuntso.org.tr/e-form?formId=5&lang=en. Informaci o Vaší případné účasti zašlete obchodnímu radovi v Istanbulu panu Janu Ondřejkovi na emailovou adresu jan_ondrejka@mzvcz. Bude se veletrhu rovněž účastnit a mohl by pro Vás zprostředkovat nějaké akce navíc.

Více informací o uvedené akci naleznete v přílohách.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem