přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Přijďte se seznámit s novými zemědělskými diplomaty!

1.11.2019

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Potravinářskou komorou ČR pořádá již tradiční odborný seminář s názvem „Proexportní seminář – konzultace se zemědělskými diplomaty“, který se uskuteční dne 11. listopadu 2019 v Praze a dne 12. listopadu 2019 v Brně.

Kromě informací o proexportních aktivitách Ministerstva zemědělství budou moci účastníci vyslechnout stručné prezentace jednotlivých zemědělských diplomatů, kteří působí v teritoriích Ruska, Srbska, USA, Libanonu a nově i Číny a Spojených Arabských Emirátů. V rámci programu se rovněž představí místní zástupci pro zemědělství působící při zastupitelských úřadech v Kyjevě (Ukrajina) a v Nur-Sultan (Kazachstán). Přijďte s nimi prokonzultovat své exportní záměry a možnosti jejich přispění k úspěšné realizaci!

Termín a místo konání:

11. 11. 2019 (9 – 13 hod.) - Praha (hotel Botanique, Sokolovská 11, stanice metra Florenc)

12. 11. 2019 (9 – 13 hod.) - Brno (hotel Continental Brno, Kounicova 680/6, Brno - střed)

Účast na semináři je zdarma.

Bližší informace naleznete v přílohách.

Počet míst je omezen, prosíme proto o potvrzení Vaší účasti do 6. listopadu 2019 na e-mail: zuzanahercikova@mzecz. Nezapomeňte uvést termín nebo místo konání!

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem