přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Prezentace moravských a českých vín v Kanadě

6.1.2020

Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Ottawě a Svazem vinařů ČR nabízejí tuzemským vinařstvím bezplatnou účast v celoročním prezentačním programu zaměřeném na uvedení a prezentaci moravských a českých vín v kanadské provincii Prince Edward Island.

Tuzemská vinařství mají poprvé velkou příležitost nabídnout svá vína kanadskému zákazníkovi a zároveň vytvořit povědomí o vinařství v ČR. Obsahem programu budou vzdělávací, marketingové a propagační aktivity zaměřené na místní vinařské influencery a zákazníky.

Zapojení do prezentace moravských a českých vín je zdarma, bez registračního poplatku. Podmínkou je poskytnutí vzorků pro degustaci místní kontrolní komisi Prince Edward Island Liquor Control Commmission (PEI/LC) a zároveň zajištění jejich přepravy do Kanady (koordinace přepravy je zajištěna).

Věříme, že účast v tomto programu přispěje k úspěšně prezentaci tuzemských vín na zajímavém a perspektivním kanadském trhu. Kontaktní osobou na Velvyslanectví ČR v Ottawě je ekonomický diplomat Ing. Jan Kubačka (+1-613-562-3875, x. 30, jan_kubacka@mzvcz), na Ministerstvu zemědělství se lze obrátit také na Mgr. Radka Stránského (+420 221 812 310, RadekStransky@mzecz).

Detailní přehled programu uvádíme v příloze.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem