přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Phila Hogana do Číny (14. - 19. května 2018)

22.1.2018

Evropská komise zve firmy ze sektoru zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova pana Phila Hogana do Číny plánovanou na 14. - 19. května 2018.

V rámci podnikatelské mise účastníci navštíví Shanghai (14. - 17. května) a Shenzhen (18. - 19. května).  Program cesty zahrnuje například semináře o charakteristikách čínského trhu, aktuálních spotřebitelských trendech včetně e-commerce a vhodných distribučních kanálů, návštěvy maloobchodních řetězců, B2B jednání či návštěvu veletrhu SIAL China v Shanghai.

Doprovodné podnikatelské mise jsou směřovány zejména na producenty potravin a nápojů s ochranou zeměpisného označení EU.

Společnosti, které mají zájem o účast, se mohou přihlásit do 7. února 2018 na adrese: https://ec.europa.eu/info/events/high-level-mission-china-2018-may-14_en.

Náklady na cestu a ubytování hradí účastníci, akce zahrnuté v oficiálním programu jsou zdarma. Předběžný návrh programu je uveden v příloze, další informace na výše uvedené adrese. 

 

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem