přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Phila Hogana do Japonska (8. – 11. května 2019)

14.2.2019

Evropská komise zve firmy ze sektoru zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova pana Phila Hogana do Japonska plánované na 8. – 11. května 2019.

V rámci pravidelných akcí zaměřených na podporu exportu firem z členských zemí EU připravuje komisař EU pro zemědělství a rozvoj venkova Phil Hogan podnikatelskou misi do Japonska s cílem prezentovat v této hospodářsky silné zemi evropské potraviny jako produkty nejvyšší kvality.

Akce navazuje na uzavřenou Dohodu o volném obchodu EU s Japonskem, která vstoupila v platnost dne 1. února 2019 a vytvořila největší zónu volného obchodu na světě.

Mise bude zaměřena na nejperspektivnější segmenty z hlediska podmínek nově uzavřené Dohody o volném obchodu, zejména mléčné výrobky, výrobky z hovězího a vepřového masa a dále nápoje (víno, pivo, lihoviny) a produkty s chráněným zeměpisným označením.

Společnosti, které mají zájem o účast, se mohou přihlásit do 20. února 2019 na adrese: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAgriJapan2019.

Náklady na cestu a ubytování hradí účastníci, akce zahrnuté v oficiálním programu jsou pro jednoho zástupce každé firmy zdarma. Přihlašovací stránka obsahuje i e‑mailovou adresu na představitele EK pro případné další dotazy.

Bližší informace lze získat na Odboru zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství (Jan P. Roman, tel. +420 221 812 468, e‑mail janroman@mzecz nebo Irena Leopoldová, tel. +420.221 812 872, e‑mail irenaleopoldova@mzecz).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem