přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi do Keni a Nigérie s předsedou Senátu PČR (7. - 11. 5. 2018)

29.3.2018

Dovolujeme si Vás informovat o možnosti účasti v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet předsedu Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha při oficiální návštěvě Keňské republiky a Nigerijské federativní republiky, a to ve dnech 7. až 11. května 2018.

Podle předběžného rámcového programu navštíví delegace Nairobi a Abuju. Svaz průmyslu a dopravy ČR, který podnikatelskou část organizuje, připravuje ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Nairobi a v Abudje a s místními partnerskými organizacemi podnikatelská fóra a B2B jednání, kde budou mít české firmy příležitost prezentovat své výrobky a technologie zainteresovaným nigerijským a keňským partnerům a další program.
 
Rámcový program:

7.5. pondělí – odlet z Prahy do Nairobi
8.5. úterý – podnikatelské fórum a B2B jednání v Nairobi, společenský podnik na rezidenci velvyslance ČR v Nairobi
9.5. středa – odlet do Abuje
10.5. čtvrtek – podnikatelské fórum a B2B jednání v Abuje
11.5. pátek – odlet zpět do ČR


Uzávěrka závazných přihlášek je v pátek 13. dubna 2018.

Více informaci a závaznou přihlášku najdete v příloze a na webových stránkách SP ČR zde: http://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/podnikatelske-mise-a-seminare/11707-podnikatelska-mise-do-keni-a-nigerie

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem