přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka pro české firmy na fórum s brazilskou delegací (České Budějovice, 23. srpna 2019)

1.8.2019

Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Brazílii si Vás dovoluje pozvat na B2B fórum s brazilskou delegací zaměřené na zemědělské a potravinářské technologie, které se uskuteční v Českých Budějovicích (Země živitelka, pavilon Z, 2. patro, místnost 11) v pátek 23. srpna 2019 od 10:00 do 13:00.

Okruhy zájmu brazilské delegace: genetika hospodářských zvířat, zpracování mléka, zpracování drůbežího, vepřového a hovězího masa, zpracování biologických odpadů, čištění odpadních vod, mobilní podpůrné energetické agregáty a zálohování energie pro farmy.

Seznam brazilských účastníků bude zaslán přihlášeným zájemcům. Tlumočení do portugalštiny bude zajištěno v omezené míře a dle počtu zúčastněných firem.

V případě zájmu o účast na setkání zašlete prosím potvrzení do 9. srpna 2019 email: ivavondraskova@mzecz, v případě dalších dotazů kontaktujte Ivu Vondráškovou na tel. 725 001 400.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem