přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na chilský pivovarnický veletrh Copa Cervezas de América (Valparaíso, 26. - 31. 8. 2019)

17.6.2019

Ministerstvo zemědělství ČR nabízí ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Chile možnost účasti na veletrhu pro představení českého piva, pivovarských surovin a technologií potenciálním zákazníkům nejen z Chile, ale i z celého amerického kontinentu. Organizačně je veletrh rozdělen na pivní festivalovou část pro veřejnost a pro odborníky z oboru je určena část konferenční a veletržní. Letošní ročník bude historicky první s oficiálním partnerstvím České republiky.

České straně bylo nabídnuto preferenční umístění v rámci výstavy, snížená cena za účast, možnost vystoupení na odborné konferenci a jednací prostory zdarma. V roce 2018 se veletrhu zúčastnilo více jak 1500 pivovarníků.

Pro podání bližších informací lze na Zastupitelském úřadu ČR v Chile kontaktovat obchodního radu Jana Jandu, e-mail: jan_janda@mzvcz; na Ministerstvu zemědělství (odbor zahraničně obchodní spolupráce) Ivu Vondráškovou, e-mail: IvaVondraskova@mzecz , tel: 221 812 392.

Termín pro přihlášení je 30. 6. 2019.

 

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem