přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na B2B/Networking fórum s partnery z USA a Kanady (Praha, 14. 10. 2019)

25.9.2019

Ministerstvo zemědělství si dovoluje pozvat české společnosti z oblasti pivovarnictví na B2B/Networking fórum s delegací amerických a kanadských podnikatelů.

Akce se uskuteční na Ministerstvu zemědělství (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 14. října 2019 od 9:00 hodin (registrace od 8:45 hodin) s předpokládaným koncem ve 12:30 hod.
Akce, kterou pořádá Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR (ZÚ Washington a GK Toronto) a kanceláří Czech Trade v Calgary, bude příležitostí pro české společnosti z oblasti pivovarnictví k setkání s majiteli a sládky z amerických a kanadských pivovarů a obchodníky se surovinami. Zájmem hostů ze Severní Ameriky je navázat nebo rozšířit obchodní spolupráci v oblasti surovin, technologií a know-how v oblasti vaření piva.
Misi povedou a fóra se účastní rovněž agrární diplomat pro USA Petr Ježek, obchodní rada Generálního konzulátu v Torontu David Müller a ředitel kanceláře CzechTrade v Calgary Jaroslav Jelínek, kteří budou k dispozici českým subjektům ke konzultaci otázek vstupu či rozšíření vývozu českých produktů na severoamerický trh.
Jednání proběhne v anglickém jazyce.

Účast je třeba závazně potvrdit nejpozději do 4. října 2019 na e-mail radekstransky@mzecz a uvést následující údaje:

  • jména účastníků a kontaktní údaje,
  • jméno společnosti a obor činnosti.

Přesný rozpis programu bude zaslán krátce před samotnou akcí.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem