přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na B2B/Networking fórum s partnery z USA a Kanady v rámci „Beer brewing trade mission“ (Praha, 26. 11. 2018)

2.11.2018

Ministerstvo zemědělství si dovoluje pozvat české společnosti z oblasti pivovarnictví na B2B/Networking fórum s delegací amerických a kanadských podnikatelů. Akce se uskuteční na Ministerstvu zemědělství (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 26. listopadu 2018 od 9:00 hodin (registrace od 8:30 hodin) s předpokládaným koncem ve 13:00 hod.

Akce, kterou pořádá Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí a CzechTrade, bude příležitostí pro české společnosti z oblasti pivovarnictví k setkání s majiteli a sládky z amerických a kanadských pivovarů a obchodníky se surovinami (viz přiložený seznam partnerů). Zájmem hostů ze Severní Ameriky je navázat nebo rozšířit obchodní spolupráci v oblasti surovin, technologií a know-how v oblasti vaření piva.

Misi povedou a fóra se účastní rovněž agrární diplomat pro USA Petr Ježek, obchodní rada Generálního konzulátu v Torontu David Müller a ředitel kanceláře CzechTrade v Calgary Jerry Jelínek, kteří budou k dispozici českým subjektům ke konzultaci otázek vstupu či rozšíření vývozu českých produktů na severoamerický trh.

Jednání proběhne v anglickém jazyce.

V případě zájmu o účast na fóru je možné kontaktovat Radka Stránského z Ministerstva zemědělství (radekstransky@mzecz, tel. +420 221 812 310).

Účast je třeba závazně potvrdit nejpozději do 13. listopadu 2018 na výše uvedený e-mail a uvést následující údaje:

  • jména účastníků a jejich kontaktní údaje,

  • jméno společnosti a obor činnosti,

  • stručný profil firmy v anglickém jazyce (max. rozsah půl stránky A4) včetně kontaktních údajů.

Přesný rozpis programu bude zaslán krátce před samotnou akcí.

 

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem