přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na B2B/Networking fórum s delegací brazilských podnikatelů (10. 9. 2018, Praha)

5.9.2018

Ministerstvo zemědělství ČR si dovoluje pozvat české společnosti na B2B/Networking fórum s delegací brazilských podnikatelů, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) dne 10. září 2018 od 9:00 hodin.

Tuto akci opětovně pořádá Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR jako náhradu za původně plánovaný červnový termín mise, a bude příležitostí pro české společnosti z oblasti pivovarnictví k setkání s brazilskou delegací obchodníků, pivovarníků a zástupců obchodních svazů. Zájmem našich hostů (seznam v příloze) je především dovoz piva a s ním spojených surovin a technologií.

K dispozici bude v určité míře tlumočení do portugalštiny, část brazilských partnerů se také krom portugalštiny domluví anglicky, španělsky nebo německy (jazykové schopnosti jednotlivých hostů uvedeny v příloze). Pokud máte možnost, doporučujeme proto přivést s sebou vlastního portugalského mluvčího, neboť bohužel není v našich možnostech zajistit pro každou společnost individuálního tlumočníka.

Pokud máte zájem se jednání zúčastnit, v e-mailovém potvrzení uveďte:

  • jméno společnosti a obor činnosti

  • jména účastníků

  • jaké jsou Vaše jazykové možnosti

a zašlete jej prosím do 5. září 2018 na adresu: adamjanata@mzecz.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem