přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na 1. Taškentské mezinárodní investiční fórum

10.2.2020

Ministerstvo zemědělství ČR obdrželo informaci ze ZÚ Taškent o pořádání 1. Taškentského mezinárodního investičního fóra, které se uskuteční ve dnech 5. – 6. března 2020 v Taškentu (Uzbekistán).

Předpokládá se, že se zmíněné akce zúčastní více než 1000 uzbeckých a zahraničních podnikatelů, bankéřů, vysokých manažerů a představitelů státní správy. Fórum je vhodnou příležitostí pro navázání obchodně-ekonomických aktivit nejen s uzbeckými partnery, ale i s partnery z celého regionu Střední Asie. Tento, v současnosti mimořádně dynamicky se rozvíjející region, představuje pro české firmy potenciální trh v rozsahu 100 milionů obyvatel.

Pro další informace kontaktuje buď teritoriální expertku pro Uzbekistán, Mgr. Ani Hakobjan – email: anihakobjan@mzecz a tel. 221 612 620, nebo přímo Ekonomický úsek Velvyslanectví ČR v Uzbekistánu: Commerce_Tashkent@mzvcz.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem