přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na prezentaci českého pivovarnictví v Brazílii (13. – 16. 3. 2019)

23.1.2019

Generální konzulát ČR v São Paulo ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR zve české firmy k účasti na prezentaci českého pivovarnictví ve státě Santa Catarina v Brazílii (v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie - PROPED), která se uskuteční ve dnech 13. – 16. března 2019. V oblasti technologií a surovin pro výrobu piva na Výstavě piva ve městě Blumenau se předpokládá prezentace českých firem a realizace návazných bilaterálních jednání B2B na výstavišti v Blumenau ve dnech 13. - 15. března 2019. Po ukončení výstavy následuje dne 16. března festival piva s výrobci místních značek.

Santa Catarina je jedním z rychle se rozvíjejících států Brazílie s tradicí výroby piva (včetně malých pivovarů). V tomto státě nabývá v posledních letech pivovarnictví na významu, existuje zde velký potenciál pro spolupráci s českými firmami jako dodavateli technologií a surovin v sektoru. Na jednání budou pozvány firmy ze státu Santa Catarina aktivní v oblasti pivovarnictví, se kterými již byly v rámci předchozích aktivit navázány kontakty, i další instituce – Hospodářská komora Fecomércio (na brazilské straně se předpokládá celková účast přibližně 45 relevantních partnerů).

Další podrobnosti jsou uvedeny v příloze.

V případě zájmu či dotazů prosím kontaktujte Ivu Vondráškovou do 29 . ledna 2019 na e-mail ivavondraskova@mzecz, tel. 221 812 392.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem