přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na prezentaci českého pivovarnictví v Brazílii (Porto Alegre, 16. – 17. 3. 2020)

13.1.2020

Generální konzulát v São Paulo ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství zve české firmy k účasti na prezentaci českého pivovarnictví ve státě Rio Grande do Sul v Brazílii (v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie - PROPED), která se uskuteční ve dnech 16. – 17. března 2020.

Cílem tohoto projektu je představit brazilským firmám české subjekty v sektoru, zejména producenty surovin pro výrobu piva, výrobce technologií a designéry koncepčních řešení pivovarů a minipivovarů ve městě Porto Alegre. Cílovou skupinu na brazilské straně tvoří restauratéři, restaurační pivovary, minipivovary, pivovarské asociace, sládkové a média v oboru pivovarnictví.

Stát Rio Grande do Sul patří mezi rychle se rozvíjející stát Brazílie s velkým potenciálem. Sídlí zde asociace řemeslných pivovarů - AGM, jejíž zástupce se již účastnil předešlého projektu ekonomické diplomacie s obdobným zaměřením. Asociace projevila zájem o navázání dalších a prohloubení stávajících kontaktů a bude hlavním institucionálním partnerem projektu.

Z prostředků projektu budou hrazeny jednací prostory pro přednášky českých firem s brazilskými partnery a B2B jednání, doprava v místě a doprovodné propagace uvedených aktivit.

V případě zájmu či dotazů kontaktujte prosím Ivu Vondráškovou do 23. ledna 2020, e-mail: ivavondraskova@mzecz, tel. 221 812 392.

Kontaktní osobou na  Generálním konzulátu  v São Paulo je Mgr. Filip Vavřínek, e-mail: saopaulo@embassymzvcz, tel: +55 11 3031 1729.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem