přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na potravinářském a zemědělském veletrhu Food Fair 2017

8.3.2017

Ministerstvo zemědělství České republiky si dovoluje pozvat české firmy se zájmem o vstup či další rozvoj podnikání na trhu Černé Hory k účasti na 43.-tím ročníku potravinářského a zemělského veletrhu Food Fair, který se koná v Budvě v termínu 20. – 23. dubna 2017.

S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující s potravinami a zemědělskými komoditami v pronikání na zahraniční trhy, připravuje Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTrade na veletrhu společný stánek. Firmy, které se budou v rámci připravovaného stánku prezentovat, budou mít zajištěny zvýhodněné podmínky účasti ve formě uhrazení nákladů na nákup výstavní plochy, stavbu stánku, technického zabezpečení i registračních poplatků.

Souběžně s veletrhem Food Fair 2017 se na výstavišti v Budvě koná také 26.-tý ročník veletrhu turizmu. Účastníci tak budou mít možnost získat kontakty a vést jednání i s firmami prezentujícími se v rámci tohoto veletrhu, na kterém se představují mimo jiné místní velké turistické resorty a hotelové komplexy. Více informací o veletrhu naleznete na http://jadranskisajam.co.me/index.php/en/exhibitions/food-fair.html.

V  případě Vašeho zájmu o účast na této akci prosím kontaktujte Ing. Ondřeje Misiaczka, Ph.D. telefonicky na čísle 221 812 327 nebo emailem na ondrejmisiaczek@mzecz a to do 15.3.2017.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem