přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na potravinářském veletrhu CNR FOOD 2018 (Turecko, Istanbul, 5. - 8. září 2018)

20.4.2018

Formou projektu na podporu ekonomické diplomacie podpoří Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Generálním konzulátem v Istanbulu realizaci společného stánku pro zúčastněné firmy na potravinářském veletrhu CNR FOOD 2018 v Istanbulu. Rozhodlo se tak navázat na úspěšnou oficiální návštěvu ministra Jurečky s podnikatelskou delegací v Turecku na přelomu ledna a února loňského roku.

Veletrh CNR FOOD Istanbul se koná ve dnech 5. – 8. září 2018 a patří mezi nejvýznamnější veletrhy Turecka v daném sektoru. Veletrh podporovaný asociací vývozců v Istanbulu se rozkládá na ploše 60 000 m2 a jeho návštěvnost dosahuje 35 000 odborných návštěvníků. Představí se zde společnosti potravinářského a nápojového průmyslu z Evropy, Středního východu, severní Afriky, Ruska a Balkánu, což vytvoří nové obchodní příležitosti pro turecký trh.

Ministerstvo zemědělství finančně podpoří realizaci společného stánku, přičemž zúčastněné české firmy budou mít účast na veletrhu zdarma. Platit si budou pouze dopravu, ubytování a stravné.

V případě zájmu o účast na výše uvedeném veletrhu se, prosím, obracejte na obchodního radu při Generálním konzulátu Istanbul pana Jana Ondřejku (Jan_Ondrejka@mzvcz; tel.: +90 532 570 8103) nebo teritorialistku odboru zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství ČR paní Zuzanu Hercíkovou (ZuzanaHercikova@mzecz; tel.: +420 221 812 868).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem