přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na mezinárodním veletrhu AgroFood Oman 2019 (22. - 24. 4. 2019)

25.1.2019

V rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie nabízí Velvyslanectví České republiky v Rijádu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR českým firmám ze sektoru zemědělství a potravinářství účast na veletrhu AgroFood Oman, který se uskuteční ve dnech 22. - 24. 4. 2019 v Muscatu.

AgroFood Oman je největší a de facto jediná významná výstava v tomto oboru v Ománu. Tento veletrh je určen pro výrobce a dodavatele potravin, zemědělských produktů, vetrinárních léčiv a jeho součástí jsou také souběžné akce Halal Oman a konference World Halal Assembly Oman. V letošním roce proběhne její třetí ročník. Výstava se bude konat v moderním areálu Oman Convention and Exhibition Centre.

V roce 2018 zde vystavovalo více než 150 místních a zahraničních společností. Zúčastněné české firmy zde získaly informace jak o připravovaných projektech v zemědělství v Sultanátu Omán, tak především přímé kontakty na klíčové osoby ze státního i soukromého sektoru v nich zapojených.

Velvyslanectví na tomto veletrhu bezplatně poskytne pro české firmy výstavní plochu o velikosti 27 m2, asistenci s logistikou v místě a asistenci pracovníka velvyslanectví po celou dobu veletrhu. Stánek bude realizován v obdobném rozsahu jako v roce 2018. Firmy se mohou představit v rámci české expozice přímo nebo prostřednictvím katalogové výstavy na českém stánku.

Kontaktní osobou pro tuto akci je na velvyslanectví p. Petr Hošťálek, e-mail: petr_hostalek@mzvcz, mob.: +966 506232406. Na české straně účast koordinuje Ing. Vladimíra Kantorová, e-mail: vladimirakantorova@mzecz, tel.: 221 812 754. Prosíme o indikaci vašeho zájmu nejpozději do 15.2.2019.

Bližší informace k veletrhu lze získat též na internetových stránkách veletrhu http://www.agro-oman.com/.  

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem