přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na matchmakingové fórum v rámci pivní CBC konference v Denveru

11.2.2019

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR ve Washingtonu zve české firmy z oblasti pivovarnictví k účasti na matchmakingovém fóru na CBC Conference v Denveru. Fórum se uskuteční na okraj Craft Brewers Conference, a to v úterý 9. dubna 2019 od 14,30 do 17,00 hod v Colorado Convention Center v Denveru.

Cílem akce je navázat nová či prohloubit stávající partnerství s účastníky konference, kteří na akci zavítají - pozvánky budou aktivně rozesílány a o akci bude informovat Brewers Association všechny účastníky i v rámci samotného CBC.

Pro zajištění kvalitní prezentace by měly mít společnosti na akci připraveny vzorky nabízených surovin, katalogy či další propagační materiál a roll-up. Pro každou společnost bude zajištěn stůl (6 ft) nebo vyšší konferenční (dle zájmu) pro vystavení připravených materiálů.

V příloze je k dispozici pro informaci půdorys jednací místnosti.
V rámci akce bude k dispozici na ochutnávku pivo uvařené místními craft pivovary z českých surovin.

V případě zájmu o aktivní účast v rámci tohoto fóra, kontaktujte do středy 20. února 2019 přímo zemědělského diplomata ČR v USA Ing. Petra Ježka (petr_jezek@mzvcz, mob. 001 202 507-3859).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem