přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti na korejské roadshow (Soul, Busan, Korejská republika 21. - 23. října 2019)

19.8.2019

Velvyslanectví ČR v Koreji ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství a Zahraničním zastoupením CzechTourism v Koreji nabízí českým firmám z potravinářského sektoru (zvláště výrobcům nápojů) účast na roadshow „Discover Czech Specials 2019“, pořádané 21. října v Soulu a 23. října v Busanu spojené s tiskovou konferencí a slavnostní večeří pro korejské partnery. Účast na akci nabízí možnost přímého oslovení celého spektra korejských importérů a cestovních kanceláří.

Obou workshopů v hotelu Four Seasons Seoul a Hotelu Lotte Busan se zúčastní asi sto padesát korejských operátorů, zástupců cestovních kanceláří či médií. V rámci roadshow se uskuteční prezentace českých pivních tradic, ochutnávka vína, českých likérů a medových dortů. Účast na obou workshopech je pro potravinářské firmy zdarma.

České firmy se mohou přihlásit přes formulář přiložený zde na webu do 15. září 2019. Se všemi dotazy se, prosím, obracejte na Michala Procházku (ředitele zahraničního zastoupení v Koreji) na adrese prochazkam@czechtourismcom popř. na Irenu Leopoldovou na irenaleopoldova@mzecz, tel. 221 812 872.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem