přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k účasti českých exportérů na Ontario Craft Brewers Conference & Suppliers Marketplace 2019 (Niagara Falls, Ontario, 29. - 30. 10. 2019)

16.7.2019

Generální konzulát ČR v Torontu ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR a Velvyslanectvím ČR ve Washingtonu (zemědělský úsek) nabízí českým firmám ze sektoru technologií pro pivovary (zvláště minipivovary) a surovin pro vaření piva účast na konferenci a veletrhu ontarijské asociace minipivovarů, který se uskuteční v Niagara Falls ve dnech 29. – 30. října 2019.

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) se mohou české společnosti prezentovat na národním stánku ČR. Jde o největší akci tohoto druhu v Kanadě pro minipivovary (menší obdoba amerického CBC), která v sobě kombinuje konferenci a výstavu pro dodavatele. Bližší informace o veletrhu, jež je součástí konference, a kde se očekává cca 200 vystavovatelů, jsou k nalezení zde. Veletrh představuje pro české společnosti se zájmem o Kanadu unikátní možnost prezentovat své produkty a získat rozsáhlé spektrum kontaktů. Ontario je nejrozvinutější kanadskou provincií, co se týče minipivovarů, v provincii jich funguje téměř 300, přičemž členem pořádající asociace je jich přibližně třetina. Veletrh se uskuteční ve veletržním areálu ve městě Niagara Falls, cca 130 kilometrů od Toronta.

Podpora zájemcům na národním stánku bude zahrnovat:

  • zázemí národního stánku;

  • asistenci v případě katalogové účasti;

  • asistenci při hledání partnerů, popř. asistenci při jednáních;

  • asistenci a prostory pro případné jednání mimo samotný veletrh (v Torontu).

Účast (osobní/katalogová) na veletrhu je pro zájemce ZDARMA.

Firmy, které mají zájem o prezentaci v Torontu, se mohou přihlásit do 10. 8. 2019 na adrese david_muller@mzvcz, popř. na radekstransky@mzecz. Případné dotazy k akci lze směřovat přímo na vedoucího obchodně - ekonomického úseku GK ČR v Torontu D. Müllera (tel. 001 416 972 1476/ext. 16, mob. 001 416 473 8674, případně možná domluva po Skype – časový posun 6 hodin).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem