přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka k bezplatné účasti na latinskoamerickém zemědělském veletrhu AgroActiva 2018 v Argentině (6. - 9. června 2018)

21.3.2018

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Argentině zve české společnosti nejen z oblasti zemědělských technologií a chovu zvířat, ale i odvětví se zemědělstvím spojených, k účasti na letošním ročníku veletrhu AgroActiva, který se uskuteční ve dnech 6. - 9. června 2018 v argentinské provincii Santa Fé.

Jedná se o největší zemědělsky orientovaný open-air veletrh Latinské Ameriky, který každoročně na 4 dny promění argentinskou pampu na živoucí „město“, kde se sejde na 200 000 odborníků a zájemců z oboru.

Díky navázání partnerství mezi veletrhy Země Živitelka ČR a AgroActiva Argentina bude pro české společnosti k dispozici výstavní plocha v celkové rozloze minimálně 100m2 zcela zdarma. Dodatečná podpora účastníkům veletrhu ve formě projektu ekonomické diplomacie bude zahrnovat logistickou podporu v místě konání veletrhu zdarma, v případě zájmu zajištění jednání s vybranými argentinskými společnostmi mimo rozsah veletrhu, či doprovodný program v okolí. Více informací o veletrhu Vám poskytne pan Adam Janata z Odboru zahraničně obchodní spolupráce (adamjanata@mzecz; +420 221812130) či obchodní rada ZÚ Buenos Aires pan Tomáš Hart (tomas_hart@mzvcz), nebo můžete navštívit webové stránky veletrhu na adrese https://www.agroactiva.com/?lang=en.

Zájem o účast na veletrhu potvrďte nejpozději do 30. dubna 2018 e-mailem na adresu adamjanata@mzecz.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem