přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka pro firmy, které mají zájem zúčastnit se podnikatelské mise do Tanzanie a Zambie v dubnu 2016

15.2.2016

Ministr zemědělství Marian Jurečka a ředitel sekretariátu Asociace zemědělské a lesnické techniky pan Dušan Benža zvou české firmy z oblasti zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi ministerstva zemědělství do Tanzanie a Zambie, která se uskuteční ve dnech 11. - 16. dubna 2016.

Podnikatelská mise je součástí pracovní cesty ministra zemědělství pana Mariana Jurečky, kterou připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Asociací zemědělské a lesnické techniky. V rámci programu se předpokládá uspořádání podnikatelského a obchodního semináře a prezentace českých producentů pro vybrané místní partnery fóra v Dar es Salaam i v Lusace. Jednání budou probíhat také při příležitosti zemědělského veletrhu Agritech Expo 2016 v Chisambě (14. – 16. dubna 2016).

Firmy, které se chtějí podnikatelské mise pana ministra zúčastnit, musí potvrdit svůj zájem nejpozději do 18. února 2016 na elektronické adresy uvedené v přihlášce (terezacerna@mzecz, zetagro@postcz).

Více informací a podmínky účasti na misi naleznete v přílohách.

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem