přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Dnes máte poslední šanci přihlásit svoji firmu na podnikatelskou misi do Čínské lidové republiky v květnu 2016

11.3.2016

Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Smíšené česko čínské komory vzájemné spolupráce Jaroslav Tvrdík zvou české společnosti se zájmem o vývoz zemědělských a potravinářských produktů a souvisejících technologií na čínský trh k účasti na podnikatelské misi Ministerstva zemědělství do Čínské lidové republiky, která se uskuteční ve dnech 2. - 7. května 2016.

Podnikatelská mise je součástí pracovní cesty ministra zemědělství pana Mariana Jurečky, kterou připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Smíšenou česko čínskou komorou vzájemné spolupráce. V rámci programu se předpokládá uspořádání podnikatelských fór s místními partnery v Pekingu a v Šanghaji, účast na zahájení Czech Days in Bohai Region a Food Festivalu v prostorách velvyslanectví České republiky v Pekingu, návštěva veletrhu SIAL China 2016 konaného v Šanghaji a prohlídka Shanghai Free Trade Zone.

Firmy, které se chtějí podnikatelské mise zúčastnit, musí potvrdit svůj zájem v termínu do 11. března 2016. Registraci firem organizačně zajišťuje Smíšená česko čínská komora vzájemné spolupráce prostřednictvím on-line aplikace zde.

Více informací a předběžný návrh programu mise naleznete v přílohách.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem