přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nově zavedená místní síla v Kazachstánu

6.11.2017

Ministerstvo zemědělství ČR informuje o nově zřízené pozici místní síly pro zemědělství při Zastupitelském úřadě v Astaně v Kazachstánu. Na tuto pozici byl vybrán pan Arťom Lukašov.

Náplň práce místní síly v Kazachstánu bude poskytování součinnosti podnikatelským subjektům ČR z oblasti agro-potravinářského komplexu při navazování obchodní spolupráce, hodnocení a analýze konkrétních obchodních příležitostí a při řešení obchodních případů v daném teritoriu. Dále bude zajišťovat kontakty a vazby na významné obchodně a ekonomicky orientované instituce a subjekty dané země v sektoru agro-potravinářského komplexu i ČR, sledování možností uplatnění českých výrobků na místním trhu a získávání a předávání informací souvisejících s vývojem v oblasti agro-potravinářského komplexu v zemi působení.

Pan Arťom Lukašov zahájil svou činnost od 1. října 2017 a v listopadu 2017 uskuteční svůj první výjezd do ČR. Pobyt pana Arťoma Lukašova v ČR je předběžně naplánován v termínu od 27. listopadu do 8. prosince 2017. Cílem výjezdu místní síly do ČR je setkání se s českými firmami a seznámení se s jejich proexportními cíli v Kazachstánu.

V případě zájmu o setkání s místní sílou - panem Arťomem Lukaševem, kontaktujte paní Mgr. Ani Hakobjan (teritoriálního experta pro Kazachstán), tel. 221 812 620, e-mail: anihakobjan@mzecz, a to nejpozději do 10. listopadu 2017 do 17 hod.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem