přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka účasti na B2B setkání v Reykjavíku (Island) s islandskými distributory, podnikateli z oblasti potravinářství a zástupci obchodní komory Islandu (26. - 27. 9. 2019)

2.4.2019

Ministerstvo zahraničních věcí (Zastupitelský úřad v Oslo) ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství (Odbor zahraničně obchodní spolupráce) plánuje v poslední dekádě září (26. 9. do 27. 9. 2019) uskutečnit v Reykjavíku (Island) B2B setkání českých firem podnikajících v sektoru potravinářství s islandskými distributory, podnikateli a zástupci obchodní komory.

Tato akce navazuje na prezentace českých firem z oblasti pivovarnictví a vinařství v Norsku, které ZÚ Oslo zorganizovalo v letech 2016 a 2017, a klade si za cíl vytvořit příležitost pro české firmy z oblasti produkce potravin k navázání obchodních kontaktů i na Islandu.

Pro podnikatele budou bezplatně zajištěny:

  • vhodné prostory a zázemí pro setkání na B2B, včetně prezentační techniky a malého občerstvení,

  • přítomnost islandských firem z oboru, jako např. distributoři a dodavatelé pro místní síť obchodů s potravinami, zástupci hotelových řetězců a místních restaurací,

  • v případě zájmu účastnících se českých subjektů o jednání s  Obchodní komorou Islandu,

  • možnost seznámení se s místními podmínkami distribuce potravin přímo v některém z obchodních řetězců.

Setkání se uskuteční 26. 9. 2019 v konferenčních prostorách v Reykjavíku. Doba trvání akce bude přizpůsobena aktuálnímu zájmu islandských partnerů. V následujícím dnu, tedy 27. 9. 2019 proběhne setkání se zástupci Obchodní komory Islandu.

Upozorňujeme, že navržený harmonogram se může upravit podle zájmu přihlášených firem. Zároveň je třeba počítat s tím, že jeden den před akcí a druhý po akci  je potřeba vyhradit si na dopravu z ČR na Island a zpět.

V případě zájmu o účast je možné kontaktovat Romana Blinku z Ministerstva zemědělství (romanblinka@mzecz, tel. +420 221 812 758, mob. +420 727 975 661).

Účast je třeba uvedenému kontaktnímu pracovníkovi závazně potvrdit nejpozději do 3. 5. 2019.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem