přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka účasti na B2B setkání v Oslu (Norsko) s norskými distributory, obchodníky a podnikateli z oblasti pivovarnictví pod názvem Pivo & chmel z Česka

30.3.2016

Ministerstvo zahraničních věcí (Zastupitelský úřad v Oslu) ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství (Odbor zahraničně obchodní spolupráce) plánuje v první dekádě června uskutečnit v Oslu B2B setkání českých firem podnikajících v sektoru piva a chmele s norskými distributory, obchodníky a dalšími podnikatelskými subjekty.

Tato akce volně navazuje na prezentaci českého piva v Norsku "Roll out the barrels", kterou ZÚ Oslo zorganizoval na podzim 2010, a klade si za cíl vytvořit příležitost pro české firmy z oblasti produkce piva k navázání obchodních kontaktů v této zemi.

Pro podnikatele budou bezplatně zajištěny vhodné prostory a zázemí pro setkání (včetně prezentační techniky a občerstvení) a také převoz drobných obchodních vzorků do Norska. Budou pozvány norské firmy z oboru, jako např. nákupčí piv všech tří v Norsku existujících maloobchodních řetězců s vlastním zásobováním, nákupčí piv pro státní síť prodejen alkoholem Vinmonopolet – piva s obsahem alkoholu 4,75 % a vyšším, zástupci minipivovarů, nezávislí dovozci piv, atd.

Termín konání bude stanoven podle zájmu buď 3. 6. 2016 (pátek), nebo 6. 6. 2016 (pondělí) a je navázán na konání pivního festivalu v Oslu – Akerselva Ølfestival (4. a 5. 6. 2016). Konkrétní místo konání v norském hlavním městě a také přesný časový rozsah této jednodenní akce budou zvoleny v závislosti na počtu přihlášených účastníků.

V případě zájmu o účast je možné kontaktovat Romana Blinku z Ministerstva zemědělství (romanblinka@mzecz, tel. +420 221 812 758, mob. +420 727 975 661).

Účast je třeba uvedenému kontaktnímu pracovníkovi závazně potvrdit nejpozději do 30. 4. 2016.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem