přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka účasti českých firem na prestižním mezinárodním veletrhu BIOFACH 2019

7.5.2018

Ministr zemědělství zve české firmy, nabízející produkty či suroviny v biokvalitě, k účasti na společné expozici Ministerstva zemědělství na prestižním mezinárodním veletrhu BIOFACH 2019 který se uskuteční ve dnech 13. - 16. února 2019.

S cílem podpořit české firmy v oblasti bio potravin na evropském i světovém trhu připravuje Ministerstvo zemědělství národní expozici o velikosti 216m2 umístěním v hale 4A na veletrhu BIOFACH na Norimberském výstavišti. Firmy ve společné expozici budou moci kromě vlastního info pultu a vitríny využít i společné zázemí a budou zařazeny v Průvodci expozicí (propagační katalog firem).

Podmínky účasti na stánku MZe:

Účast firem na tomto veletrhu je podporována v rámci dotačního podprogramu 9.H.a. Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí pod patronací Ministerstva zemědělství (částečná úhrada pronájmu výstavní plochy, úhrada registračního poplatku a jedné zpáteční letenky do veletržní destinace) dle podmínek, jež upravují „Zásady, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotací pro rok 2019“. Nutností pro firmy je doručení tzv. Motivačního formuláře (Příloha 3) nejpozději den před zahájením veletrhu na e-mail: jitkaborkovcova@mzecz.

Stavba expozice včetně technického zabezpečení je plně v režii Ministerstva zemědělství, firmy si objednají vlastní plochu o velikosti 8 m2 (ve společné expozici se počítá s účastí max. 17 firem).


Přihlášku k účasti ve společné expozici Ministerstva zemědělství na veletrhu BIOFACH 2019 je nutno zaslat nejpozději do 30.6.2018 (viz. Příloha 1 a 2).

 

Veškeré informace budou současně zveřejněny na www.eagri.cz.

Upozornění!

V případě velkého zájmu je konečný výběr účastníků ponechán na Ministerstvu zemědělství.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem