přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Nabídka k účasti na incomingové misi představitelů agrobyznysu z Albánie do ČR

22.3.2019

Ministerstvo zemědělství připravuje ve spolupráci se ZÚ Tirana organizaci incomingové mise z Albánie do ČR, která proběhne ve dnech 9. - 12. dubna 2019.

Cílem mise je propojit albánské a české partnery v oblasti agrobyznysu a agroturistiky. Akce bude zaměřena na představení možností spolupráce v oblasti obchodní výměny zemědělských produktů, investiční příležitosti, nákup technologií a techniky pro zemědělskou výrobu a výměnu zkušeností a navázání spolupráce v oblasti agroturistiky. Oblast zemědělství a rozvoj agroturistiky jsou prioritami pro albánskou vládu a zaměřují se na ně dotační programy a daňová zvýhodnění.

Setkání českých a albánských partnerů se uskuteční dne 10. dubna 2019 na Ministerstvu zemědělství České republiky od 10.00 do 13.00 hod. V rámci setkání proběhne vzájemná prezentace účastníků a B2B jednání partnerů o možné obchodní spolupráci. Dne 11. dubna 2019 navštíví albánští partneři firmy/farmy podle zájmu z české strany.

Na akcích bude k dispozici tlumočení albánština-čeština, popř. albánština-angličtina.

V případě zájmu o účast, příp. získání dalších informací k dané akci, kontaktujte ZÚ Tirana: Svatopluk Opěla, obchodní rada, e-mail: svatopluk_opela@mzvcz {ladislav_lukacs@mzvcz}, Commerce_Tirana@mzvcz, tel.: +355 42 232 159 nebo Odbor zahraničně obchodní spolupráce MZe: Ondřej Misiaczek, tel.: 221 812 327; ondrejmisiaczek@mzecz.   

Termín pro přihlášení k účasti na jednání je 3. dubna 2019. 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem