přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství a Velvyslanectví ČR v Lusace zvou zástupce českého soukromého sektoru na veletrh AGRItech EXPO Zambia 2019

17.1.2019

Ministerstvo zemědělství a Velvyslanectví ČR v Lusace zvou zástupce českého soukromého sektoru se zájmem o vývoz potravinářské i zemědělské techniky, souvisejících technologií a vstupů do zemědělské výroby (krmiva, osiva, hnojiva, apod.) na trh Zambie a dalších států v jihoafrickém regionu k účasti na veletrhu AGRItech EXPO Zambia 2019, který se koná v zambijském městě Chisamba v termínu 11. až 13. dubna 2019.

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Lusace připravuje pro veletrh AGRItech EXPO Zambia 2019 národní stánek, jehož plocha bude k dispozici pro prezentaci českým výrobcům ze sektoru zemědělství a potravinářství. Jedná se o třetí ročník účasti českého národního stánku. V roce 2017 veletrh navštívilo více než 18 000 hostů z řad odborné i laické veřejnosti, v roce 2019 již více než 20 000 hostů, účastnilo na 300 vystavovatelů z řad lokálních i zahraničních firem, svůj národní stánek prezentovalo 5 států (Česká republika, Finsko, Německo, Velká Británie, Zimbabwe) a zastoupení EU.

Cílem podnikatelské mise a účasti na veletrhu je navázání nových a prohlubování dosavadních obchodních vztahů zambijských a českých firem. Zvoucí instituce zajistí národní expozici na veletrhu (výstavní plocha, základní vybavení stánků, catering, přívod energie), společenský večer k setkání se zástupci zambijského resortu zemědělství i významnými partnery českých firem a vnitrostátní dopravu v Zambii. Aktuální informace o zambijském trhu získáte např. na webu businessinfo.cz.

Více informací Vám poskytne paní Tereza Černá z Odboru zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství na adrese terezacerna@mzecz nebo čísle +420 221 812 885 a obchodní rada velvyslanectví ČR v Zambii pan Petr Preclík na adrese Petr_Preclik@mzvcz {Petr_Preclik@mzvcz}.

Zájem o účast na veletrhu potvrďte odesláním přiložené přihlášky paní Tereze Černé nejpozději do 4. února 2018.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem