přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství a velvyslanectví ČR v Nairobi zvou české výrobce zemědělské techniky a technologií k bezplatné prezentaci jejich produkce v Keni a Ugandě

12.2.2020

V dubnu 2020 se v Keni (Nairobi) a Ugandě (Kampala) uskuteční prezentační akce české zemědělské techniky a technologií pro lokální partnery.

Hosté a partneři jednání budou pozváni na základě doporučení místních hospodářských komor, případně na konkrétní žádosti českých firem. Prezentace proběhnou v konferenčních prostorech hotelů Radisson Blu Nairobi a Golf Course Kampala.

Cílem programu je

  • zajistit silné lokální distributory zemědělské techniky a technologií, kteří mají potenciál k zajištění obchodní a servisní sítě;
  • zviditelnit české firmy, produkty a technologie na keňském a ugandské trhu;
  • přiblížit keňský a ugandský trh a jejich fungování českým exportérům;
  • překonat stávající obavy českých firem z kulturní bariéry a odlišného podnikatelského prostředí v cílových zemích;
  • optimalizovat náklady českých firem spojené s prvotním setkáním s partnery v Keni a Ugandě.

Zvoucí instituce zajistí na své náklady konferenční prostory, audiovizuálních techniku, catering a prezentaci v lokálních médiích.

Více informací Vám poskytne obchodní rada velvyslanectví ČR v Nairobi, pan Michal Minčev na adrese michal_mincev@mzvcz a telefonu 00254 774 420 460 nebo paní Tereza Černá na adrese terezacerna@mzecz a telefonu 00420 221 812 885.

Zájem o účast na prezentační akci potvrďte panu Minčevovi nebo paní Černé nejpozději do 2. března 2020.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem