přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství a Velvyslanectví ČR v Rabatu zvou české firmy ze sektoru zemědělství, potravinářství, včetně souvisejících technologií k účasti na veletrhu SIAM 2019

22.2.2019

Mezinárodním zemědělský a potravinářský veletrh SIAM je největší a nejvýznamnější veletržní akcí v Maroku, počet návštěvníků se pohybuje každoročně okolo 1 milionu. V pořadí 14. ročník proběhne ve dnech 16. – 21. 4. 2019 v Meknesu.

Slavnostní zahájení za účasti marockého krále je plánováno na 16. 4. 2019, v průběhu následujících tři dnů budou probíhat odborné semináře a kulaté stoly. Poté bude veletrh otevřen široké veřejnosti. Česká účast proběhne v termínu 15. až 18. 4. 2019, tedy ve dnech, kdy je veletrh věnován odborné veřejnosti.

Cílem české účasti na veletrhu je:

  • navázání nových a prohlubování dosavadních obchodních vztahů marockých a českých firem;

  • zviditelnit české firmy, produkty a technologie na marockém trhu;

  • přiblížit marocký trh a jeho fungování českým exportérům;

  • překonat stávající obavy českých firem z jazykové a kulturní bariéry,

  • optimalizovat náklady spojené s cestou a účastí na veletrhu.

Zvoucí instituce zajistí národní expozici na veletrhu (výstavní plocha, základní vybavení stánků, catering, přívod energie), společenský večer k setkání se zástupci marockého resortu zemědělství i významnými partnery českých firem a vnitrostátní dopravu v Maroku. Aktuální informace o marockém trhu získáte např. na webu businessinfo.cz.

Více informací Vám poskytne obchodní rada velvyslanectví ČR v Rabatu, pan Jan Hladík, na adrese: jan_hladik@mzvcz a telefonu +212 (0) 537 755 420/21.

Zájem o účast na veletrhu potvrďte odesláním přiložené přihlášky panu Hladíkovi nejpozději do 28. února 2019.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem