přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Gulfood – mezinárodní potravinářský veletrh v Dubaji otevřel své brány

22.2.2021

Gulfood - největší potravinářský veletrh v arabsky mluvících zemích a 3. světově nejvýznamnější odborný potravinářský veletrh na světě otevírá své brány ve dnech 21. – 25. 2. 2021 v Dubaji, Spojených arabských emirátech.

Pod patronací Ministerstva zemědělství se veletrhu v letošním roce zúčastní 8 českých firem, které nabízejí cereální výrobky, produkty zdravé výživy, instantní nápoje, sirupy a medicinální výrobky, sušené mléko a mléčné výrobky, čokoládu a cukrářské výrobky. Česká republika se veletrhu pravidelně zúčastňuje již od roku 2015.

Veletrh se uskutečňuje za přísných hygienických podmínek tak, aby byla zajištěna bezpečnost a zdraví jak vystavujících osob, tak odborných návštěvníků. Na rozdíl od minulých let je regulován počet navštěvujících osob na výstavišti, jsou zvětšeny prostory pro pohyb návštěvníků a zavedena přísná hygienická opatření, včetně testování všech návštěvníků SAE na Covid-19 již po příletu na letišti.

Veletrh Gulfood v Dubaji patří vedle skupiny veletrhů SIAL (Paříž, Šanghaj, Montreal-Toronto) a veletrhu Anuga v Kolíně nad Rýnem v  Německu (každé 2 roky a střídá se s veletrhem SIAL v Paříži) mezi nejvýznamnější odborné potravinářské veletrhy na světě. Veletrh se koná na výstavišti Dubai World Trade Centre v Dubaji.

Společná expozice Ministerstva zemědělství a českých firem se nachází opět v hale TRADE CENTRE ARENA.

Více informací naleznete na: www.gulfood.com

Gulfood 2021

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem