přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úspěšná prezentace českých firem na největším potravinářském veletrhu v Číně

30.5.2019

6 českých firem se v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie úspěšně představilo na největším asijském veletrhu SIAL Šanghaj 2019. Projekt ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství připravil Generální konzulát v Šanghaji.

Jubilejní 20. ročník veletrhu proběhl ve dnech 14. – 16. května 2019 a na ploše téměř 200 tis. m2 se v 17 halách 112 tisícům návštěvníků představilo 4300 značek/vystavovatelů ze 66 zemí světa.

Po několika oficiálních účastech se letos Česká republika prezentovala expozicí na ploše 36 m2, kterou v rámci projektu ekonomické diplomacie připravil ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství Generální konzulát v Šanghaji.

Odborné veřejnosti, distributorům, dovozcům a výrobcům se představily společnosti: Budějovický Budvar, Marlenka, PMS (pivovary Holba, Litovel a Zubr), Deva Nutrition, Maxim Pharm a BlueTouch zastupující firmy Lahofer, L’Or a Třeboňský Regent.

Na stánku vedle prezentace a degustace vystavených výrobků proběhla i řada obchodních jednání, společnost Maxim Pharm se zařadila mezi 10 vyhodnocených firem z 267 přihlášených a získala cenu za inovaci v soutěži SIAL Innovation 2019.

 

Český stánek na veletrhu SIAL China 2019

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem