přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úspěšná prezentace českých firem na mezinárodním potravinářském veletrhu ISRAFOOD v Tel Avivu a při B2B v Betlémě

4.12.2019

V rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) se šest českých firem úspěšně prezentovalo na mezinárodním potravinářském veletrhu ISRAFOOD v Tel Avivu ve dnech 26.11.-28. 11. 2019. Projekt ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství připravilo velvyslanectví v Tel Avivu s místní pobočkou agentury Czech Trade.

Český stánek byl jedním z jedenácti zahraničních na veletrhu. Představované výrobky českých firem umožnily izraelským protějškům ukázat šíři české potravinářské produkce.

Odborné veřejnosti, distributorům, dovozcům a výrobcům se představily společnosti: Emco spol. s.r.o. (cereálie), Garden Praha s r.o. (voda FROMIN), NUTRICIUS s.r.o. (doplňky stravy pro zdraví, fitness a krásu), SIMANDL, spol. s r.o. (kávové nápoje ve stylu 3v1, cappuccino, horká čokoláda), SEMIX PLUSO spol. s.r.o. (široký sortiment celozrnných cereálií), Deva Nutrition, a.s. (výroba dětských výživ).

V návaznosti na PROPED ZÚ Tel Aviv zorganizoval 29. 11. 2019 styčný zastupitelský úřad ČR v Ramalláhu v palestinském Betlémě prezentaci českého potravinářského průmyslu formou B2B setkání. Zástupci českých firem účastnících se veletrhu ISRAFOOD měli příležitost účastnit se prezentace svých produktů v Betlémě osobně a následně se přímo setkali s palestinskými importéry, kteří projevili konkrétní zájem o spolupráci. Prezentační akce se konala v prostorách betlémské obchodní komory.

Akce byla efektivní prezentací ČR a českých firem, kdy zúčastněné firmy napřímo jednaly s potenciálními distributory a vznikly první konkrétní návrhy spolupráce.

1


2


3


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem