přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Účast českých firem na veletrhu ISRAFOOD 2015

1.12.2015

Ve dnech 24.-26.11.2015 se v izraelském Tel Avivu konal významný mezinárodní potravinářský veletrh ISRAFOOD / HOTEX / KITEX 2015.

Zahraniční zastoupení v Tel Avivu a CzechTrade zorganizovaly první společnou účast českých firem s primárním cílem představit české firmy a pozvat na jednání vhodné izraelské partnery. Při realizaci se výrazně angažovalo i Ministerstvo zemědělství ČR, které na tomto veletrhu finančně participovalo částečnou úhradou pronájmu výstavní plochy.  Z českých potravinářských firem se veletrhu osobně zúčastnily následující potravinářské a technologické společnosti: Betula Pendula s.r.o., NATE – nápojová technika a.s. a M.B.S. Mini Brewery System s.r.o. Katalogově se prezentovaly společnosti: Emco spol. s r.o., EXPRES MENU, Ltd., Pivovary Lobkowicz, a.s. a Karlovarské minerální vody, a.s. Akce měla pozitivní ohlas jak u vystavovatelů, tak u odborné veřejnosti. Firmy vyjádřily potenciální zájem o účast na tomto veletrhu i v dalším roce.

veletrh ISRAFOOD / HOTEX / KITEX 2015

 

Účast češkých firem na veletrhu ISRAFOOD 2015

 

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem