přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seminář ke Světovému dni výživy 2019

1.11.2019

Dne 17. 10. Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Společností pro výživu a VŠCHT uspořádalo seminář ke Světovému dni výživy s podtitulem „Ve zdravém těle zdravý duch aneb jak jíst udržitelně“. Světový den výživy (World Food Day) se slaví jako připomínka založení Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství - FAO.

Během semináře zazněly příspěvky na aktuální témata výživy a zemědělství ve světovém i lokálním měřítku. Prezentace ilustrují současné problémy produkce potravin a výživy ve vztahu ke zdraví člověka a planety. Pravidelný seminář slouží zejména k propagaci zdravé výživy mezi veřejností i odborníky a studenty. Letošní akce se těšila značnému zájmu, když ji navštívilo více než 160 posluchačů z řad odborné zemědělské a potravinářské veřejnosti, odborníků na výživu, studentů, nevládního a neziskového sektoru a zástupců obchodních řetězců.

Další informace a prezentace včetně abstraktů lze nalézt na webu Společnosti pro výživu.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem