přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Prezentace českých pivovarnických firem na veletrhu v Brazílii

20.3.2020

České firmy se již podruhé účastnily veletrhu FEIRA BRASILEIRA DA CERVEJA BLUMENAU ve státě Santa Catarina v Brazílii. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Latinské Americe, který se koná ve městě s přízviskem „město piva“. Generální konzulát ČR v São Paulo ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádal ve dnech 11. – 13. března 2020 doplňkovou prezentaci českého pivovarnictví k účasti firem na veletrhu.

V den zahájení veletrhu byla přítomnost a prezentace českých firem podpořena přednáškou českého experta o české pivní historii, současnosti a kultuře a posluchači mohli využít pozvání na český stánek na happy hour. Český stánek v dalším dni navštívili i zástupci města Blumenau a státu Santa Catarina.

Již v den zahájení veletrhu začala sice v Brazílii platit preventivní opatření proti šíření COVID-19, i přesto zaznamenaly české firmy konkrétní zájem o navázání a rozvoj spolupráce. Druhá část prezentace směřovaná do Porto Alegre byla s ohledem na preventivní opatření státu zrušena.

aa


a


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem