přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Prezentace českých firem v oblasti technologií a vstupních surovin pro výrobu piva v Brazílii

21.3.2019

Generální konzulát ČR v São Paulo ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádal ve dnech 13. – 15. března 2019 prezentaci českého pivovarnictví ve státě Santa Catarina v Brazílii. České firmy poprvé na veletrhu FEIRA BRASILEIRA DA CERVEJA BLUMENAU 2019 nabídly na stánku kompletní řešení pro minipivovary a restaurace od surovin až po technologie.

Již první den veletrhu přinesl nad očekávání velký zájem odborné veřejnosti. Český stánek navštívil guvernér státu Santa Catarina, starosta města Blumenau a prezident výstaviště. Zájem o český stánek byl navíc podpořen v médiích - propagace v časopisu z oboru piva, články ve dvou denících státu Santa Catarina, článek na stránkách prefektury Blumenau a informace na sociálních sítích.

V prostorách výstaviště byly realizovány dva stejné bloky přednášek zúčastněných českých firem s prezentacemi od surovin po technologie a následně proběhla B2B jednání pro pozvané odborníky. Víceprezident Hospodářské komory ČR ve své přednášce představil v rámci oficiálního programu souběžně probíhajícího festivalu piva českou pivní tradici a kulturu. Na akci bude v květnu 2019 navazovat incomingová mise brazilských partnerů v ČR zaměřená zejména na konkrétní prohlídky produkčních míst a kapacit ČR.

1

 

2
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem