přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podnikatelská mise náměstka Šíra do Iráku a Regionu iráckého Kurdistánu

6.4.2017

Ve dnech 26. – 30. března 2017 se uskutečnila mise vedená náměstkem ministra zemědělství Jiřím Šírem do Bagdádu a Regionu Iráckého Kurdistánu. Oficiální část delegace absolvovala jednání s iráckými protějšky na úrovni představitelů vlád partnerských resortů, pro podnikatelskou část byla zorganizována networkingová a B2B jednání v Bagdádu, Erbílu a Sulejmánii.

Složení podnikatelské delegace bylo zaměřeno na zemědělskou techniku (Zetor Tractors), vodní hospodářství (Sigma Invest a CREA Hydro Energy) a genetiku hospodářských zvířat (ČESTR, CBS Czech Breeding Services a Budweiser Export-Import). O české technologie a know-how projevili partneři zájem, povědomí o českých produktech a jejich kvalitě je vysoké.

V průběhu jednání byla dohodnuta reciproční návštěva iráckých partnerů na Národní výstavu hospodářských zvířat v Brně v květnu 2017, která poskytne další příležitost projednat podrobnější detaily budoucí spolupráce.

1

 

2.

 

3.

 

4.
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem